שמי דור חלפון, התגייסתי בשנת 2014 לחטיבת כפיר. לאחר סוף המסלול נכנסתי לתפקיד בפלוגת 'המבצעית' בגדוד נחשון, שם שירתתי כאמל"חיסט במשך שנתיים.
במהלך התפקיד למדתי לתפור וחצי שנה לאחר מכן, רכשתי מכונת תפירה, כמה גלילים של בד וחוטים והתחלתי לעסוק בזה בחופשות מהבסיס.

למדתי שאפשר לתפור המון דברים ולקחת את התפירה למקומות רבים, ומכיוון שאני מאוד אוהב את תחום האמל´´חיה והעבודה עם חיילים לקחתי כמה צעדים קדימה והחלטתי לפתח את התחום. הקמתי עסק, פתחתי עמוד בפייסבוק והתחלתי לפרסם את עצמי.

מהר מאוד הבנתי שהרבה אנשים מעוניינים במוצרי אמל"חיה כאלו ואחרים ולמצוא מקום או מישהו שמתעסק בדברים הללו זה לא כל כך קל או נגיש.
אז הנה! הקמנו את Stitches וזה מה שאנחנו אוהבים ועושים.

אנו מאמינים כי מוצר איכותי מתחיל קודם כל בחומרי הגלם שעליהם אנו לא מתפשרים, יחד עם זאת בהכנת כל מוצר ומוצר אנו שמים דגש רב על תפירה וגימור ברמה הגבוהה ביותר שאנו יודעים, מוצרינו מיוצרים בעבודת יד ובהכנה אישית לפי בקשת הלקוח, ואנו עושים את מרב מאמצינו כדי לייצר ולספק לכם מוצר טוב ואיכותי.

אנו חורטים על דגלנו את שביעות רצונכם בכל הזמנה והזמנה. ובנוסף אם ברצונכם מוצר שלא קיים באתר, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ונשמח לעמוד לשירותכם ולתת את המענה הטוב ביותר.

נייד: 053-8247239
 דוא"ל: sales@stitches.co.il

צוות STITCHES