משלוחים חינם להזמנות מעל 299 ₪
משלוחים חינם להזמנות מעל 299 ₪

גיוס לצבא נחשב לרגע משמעותי מאוד בחיים. נער או נערה צעירים שהיו עד לאותו רגע בחסות הוריהם באופן קבוע הופכים להיות חלק ממערכת צבאית. המערכת הצבאית כידוע שונה לחלוטין מכל מערכת אחרת. היא אינה דומה למערכת החינוך אותה מכירים הנער או הנערה המתגייסים מבחינת מערכת היחסים בין המורים לתלמידים ובין התלמידים לבין עצמם, ובוודאי שאינה דומה למערכת היחסים בין הילדים לבין הוריהם. הצבא נחשב למסגרת תובענית מאוד, מגבשת מאוד ומלאה מחויבויות. ככל שמתרגלים, זה הופך להיות קל יותר ואפילו מהנה, אך ההתחלה, בעיקר כשמדובר בטירונים, נחשבת לקשה וסיזיפית. יש צורך להתרגל להמון דברים חדשים בו זמנית, ולא תמיד קל להחזיק ראש מעל המים בקצב המשימות הגבוה. בנוסף לכל אלו, דברים בסיסיים שמכיר כל מתגייס מחייו האישים הופכים להיות הרבה פחות מובנים מאיליהם. למשל, כלי אוכל בהם הוא היה משתמש בכל ארוחה אינם זמינים לו תמיד כשמדובר על ארוחה הנעשית בשטח במהלך הטירונות למשל, או כשזמן הארוחה קצר מאוד, כנ״ל לגבי כלי רחצה או כלי מיטה, הכול מצומצם הרבה יותר, קצר הרבה יותר ונדיר הרבה יותר. מיותר לציין כי מחסור זה אינו תורם להתרגלות לתנאי החיים החדשים אליהם צריך המתגייס החדש להתרגל. תחושת הזרות והמחסור יכולות להוציא כל אדם משיווי משקל, ובטח כאשר מדובר בבחור צעיר שטרם מכיר את החיים והסיטואציות שהם מזמנים. 

מתנות לצבא – זריקת מורל

כאמור, המתגייס העומד בפני אין סוף אתגרים בו זמנית, צריך משהו שהוא יכול להישען עליו באותם ימים טרופים על מנת לצלוח את התקופה. מה יכול להיות טוב יותר עבורו מלקבל משלוח מתנות מהבית?! מתנה לצבא נותנת למתגייס את התחושה שיש מי שדואג לו, ויש מי שאכפת לו ממנו. הוא מרגיש כי שם בבית חושבים עליו, רוצים בטובתו ומרגישים אותו הכי קרוב ללב גם כשפיזית הוא נמצא רחוק והמפגש הבא יהיה רק עוד שבועיים או שלושה. מתנות לחיילים נותנות למתגייסים את הפוש שהם חייבים על מנת לעבור את התקופה המטלטלת בה הם ניצבים בהצלחה מרובה. מתנות לצבא נותנות להם הן את התמיכה המורלית והן את התמיכה הטכנית מבחינת חפצים להם הם זקוקים במהלך השירות הצבאי

Scroll to Top
שקופית קודמת
שקופית הבאה

עדיין לא חברים במועדון שלנו?

מצטרפים עכשיו ונהנים מ5% הנחה קבועה ועוד שלל מבצעים והטבות השמורים רק לחברי מועדון.

התחברות

הרשמה

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

או השאירו פרטים

מגיע לכם
5% הנחה!
מצטרפים למועדון החברים של סטיצ'ס ונהנים גם משלל הטבות ומבצעים ייחודיים רק לחברים וגם 5% הנחה קבועה על כל רכישה באתר!