תקופת הצבא.. לפחות שנתיים וחצי שאנו תורמים למדינה. בתקופת החיים שבה אנו אנשים צעירים, "השנים הכי יפות שלנו". תקופת הצבא בעלת פוטנציאל להיות תקופה יפה: חברים חדשים, שגרת חיים חדשה, סביבה חדשה ובתקופה הזו חשוב למצוא את ההזדמנויות לבטא את עצמנו, בתוך כל החוויה הצבאית, שהיא מאוד אחידה. אנחנו מעצבים לעצמנו את החדר, עם סדינים בצבע האהוב עלינו ובכללי משתדלים לתת לעצמנו כמה שיותר מקום של ביטוי אישי, בתוך החוויה שנקראת שירות צבאי. אבל מה בנוגע לנשק?

נשק הוא נושא בלתי נפרד מהחוויה הצבאית.

אז למה שלא נקשט את הנשק שעלינו? בעזרת רצועות נשק לחיילים: נשתמש בהזדמנות לקשט את המראה היום יומי שלנו. רצועת בד לנשק בעיצוב אישי מתאימה למגוון סוגי נשק שונים, שניתן לבחור לה צבע, לשדרג את אבזמי הברזל, להוסיף כיתוב, הקדשה, סמל או דגל ולבחור את צבע התפרים. בעצם בעזרת רצועות לנשק לחיילים ניתן למצוא פתרון שמשלב נוחות וייחוד באותה הנשימה. שפצור לנשק חיילים יכול גם להיות מתנה נהדרת, ממי שאוהב אותם הכי הרבה, מחכה להם בבית ורוצה להעניק להם תחושת בית בזמן שהם בשטח. 

נעים מאוד!

סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה לביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ויחד עם זאת, בעת הכנת כל המוצרים שלנו, אנו שמים דגש רב על תפירה חזקה בחוט ניילון וגימור ברמה גבוהה, אנו מתחייבים לאיכות. הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה ויש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות. אצלנו בסטיצ'ס, השירות הוא במקום הראשון! אנו מתחייבים לתת מעצמנו את הטוב ביותר כדי לוודא שאתם תקבלו מוצר אישי, באיכות ללא פשרות ומחזיק טווח ארוך. 

בא לכם שפצורים לנשק לחיילים, אבל לא מצאתם את המוצר המושלם באתר?

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן אישי, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם.

טלפון: 053-8247239, דוא"ל: Sales@stitches.co.il.