מדי ב', מדי עבודה, חיילים שמשרתים בבסיסים סגורים, איתם רוב שעות היום, בזמן שהם מבצעים את תפקידם בבסיס, בשטח, בזמן האוכל ועוד… במשך כל הזמן הזה, הם חולקים מראה עם שאר החיילים: הם חולקים את אותם גווני הצבעים, אותן הנעליים, אותה התסרוקת ואפילו הצבע של לק הג'ל תואם בין כולן… אז איך בעצם אפשר ל"שבור" את האחידות הזאת, לפחות לקצת? פאצ'ים למדים! 

פאצ'ים רקומים לפי הזמנה, למי זה מתאים?

לכל לובשים המדים, שרוצים בזמן שהם בתפקיד (במסגרת האפשר), לקשט את המראה היום יומי שלהם. פאצ'ים בהזמנה אישית יכולים להיות מתנה נהדרת, עבור אלו שרוצים להעניק לאהובים שלהם, תחושת בית בזמן שהם בשטח. מה האפשרויות בהזמנה אישית של פאצ'ים לחייל או לאיש ביטחון כזה או אחר? פאץ' דגל ישראל במגוון צבעים, עם כיתוב, עם הקדשה ובעצם כל עיצוב שעולה בדעתכם שלא יכעיס את הרס"ר. בפאץ' רקום ניתן לבחור את צבע הרקע, צבע הסמל והכיתוב. לעצב לעצמך\לאדם שאתה אוהב סמל ייחודי היישר מהלב.  

מי אנחנו? 

סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה לביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ויחד עם זאת, בעת הכנת כל המוצרים שלנו, אנו שמים דגש רב על תפירה חזקה בחוט ניילון וגימור ברמה גבוהה, אנו מתחייבים לאיכות. הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה ויש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות. אצלו שירות, הוא במקום הראשון! יחד נוכל לעצב ולייצר את המתנה האישית, המושלמת לחיילים שלנו. 

הצצתם באתר שלנו ולא מצאתם את המוצר שחשבתם עליו?

טלפון: 053-8247239, דוא"ל: Sales@stitches.co.il. סטיצ'ס ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל.  

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן אישי, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם ואו כל רעיון אחר שתרצו בו עזרה. נדאג לתת לכם את המענה הטוב ביותר ובזמינות גבוהה.