מישהו מתגייס? סיים קורס? חותם קבע? יוצא לקצונה? סיים טירונות? בא לכם לתת לו מתנה לחגוג את המאורע? אבל בו זמנית אתם מחפשים מתנה יצירתית שגם תשמש אותם בבסיס? פאצ'ים להזמנה. 

הזמנת פאצ'ים לחיילים – מה האפשרויות שלי?

אז נכון שבצבא אין הרבה מקום לתת ביטוי יצירתי למראה החיצוני שלנו, רוב הזמן כולם אחידים. אז אם יש הזדמנות לעצב משהו משל עצמך ולפלפל מעט את המראה החיצוני בזמן שאתה בבסיס? לא תפלפל? פאץ' רקום יכול להגיע עם סמל לבחירתכם (דגל ישראל למשל), עם הכיתוב שתבחרו, ניתן לבחור את צבע הרקע, צבע הסמל ובמחיר שנוח לכל כיס. תוכלו לעצב אותו בכל דרך שתבחרו ולהעניק כמתנה, לתת לחייל תחושה של בית בזמן שהוא בשטח. הזמנת פאצ'ים רקומים לחייל, יכולה להיות דרך נהדרת להעניק ייחוד. הזמנת פאצ'ים רקומים לחייל שרוצה לקשט את מדי העבודה שלי בגוונים משל עצמו.

מי אנחנו בעצם?

נעים מאוד, סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה לביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ויחד עם זאת, בעת הכנת כל המוצרים שלנו, אנו שמים דגש רב על תפירה חזקה בחוט ניילון וגימור ברמה גבוהה, אנו מתחייבים לאיכות. הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה ויש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות. אצלנו שירות טוב הוא במקום הראשון. ביחד נוכל לעצב את המתנה המושלמת לחייל עם טאץ' של התאמה אישית.

 הצצתם באתר שלנו ולא מצאתם בדיוק את פאצ'ים להזמנה שהיו לכם בראש?

טלפון: 053-8247239, דוא"ל: Sales@stitches.co.il. סטיצ'ס ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל.  

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן אישי, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם ואו כל רעיון אחר שתרצו בו עזרה. נדאג לתת לכם את המענה הטוב ביותר ובזמינות גבוהה.