מחפשים מתנה לחייל? מתלבטים מה ישמש אותו יותר מהכל, אבל שבו זמנית יהיה איזה טאץ' אישי ממכם? שידע שזה הגיע מהלב שלכם. נייר טואלט בעיצוב אישי עכשיו במבצע! סתם לא..

אבל חשבתם על מגבת?

חיילים נמצאים לא פעם תחת זמנים, שבהם הם אמורים להספיק לאכול, להתקלח, לדבר בטלפון, ללכת לשירותים ומה לא.. מגבת מיקרופייבר גדולה, מלבד העובדה שהיא רכה ונעימה, מושלמת לעמידה תחת זמנים, משום שהיא מתייבשת עד 10 דקות. (בדיוק הזמן שיקח לחייל להתקשר אליכם ולקטר על המפקד שלו). מגבת מיקרופייבר לגוף שלנו היא אנטי בקטיריאלית, איכותית, ניתן להוסיף לה כיתוב עשוי רקמה לבחירתכם ותוכלו לעצב את המגבת איך שתרצו! (צבע, צורה וטקסט) במילא המקום בתיק מוגבל בגלל כל החטיפים, כך תדעו שנתתם לו מתנה שבאמת תשמש אותו, אבל גם תזכיר לו אותכם ואת הבית. אם תרצו אפילו ניתן לפנק את החייל עד הסוף ולהרכיב סט של מגבות, מגבת מיקרופייבר לשיער, לגוף, לפנים לכתוב ולעצב אותן איך שתרצו. מתנה לחייל מושלמת, בסוף כולנו מתקלחים וכולנו רוצים להתבייש באמצעות מגבת איכותית ורכה.  

מי אנחנו? נעים מאוד!

סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה לביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אצלנו השירות הוא מעל הכל, במקום הראשון.  הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה ויש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות

הצצתם במוצרים שלנו שנמצאים באתר ולא מצאתם את מתנה לחייל שחלמתם עליה?

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן אישי, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם ואו כל רעיון אחר שתרצו בו עזרה. נדאג לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

טלפון: 053-8247239 ואו בכתובת דוא"ל: Sales@stitches.co.il. סטיצ'ס ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל.