נכון לשנת 2020, במשטרת ישראל משרתים 32,387 שוטרים. בנוסף לכך, משרתים 25,070 מתנדבים נוספים במשמר האזרחי. יחד מדובר ב57,457 אנשים שמשרתים את מדינת ישראל בתור אנשי ביטחון. אין ספק שלאנשי הביטחון יש את אחד מהתפקידים הכי חשובים, להגן על אזרחי מדינת ישראל. יש להם מחוייבויות מכאן ועד הודעה חדשה, כשאחת מהם, היא לענוד תג שם עם שמו של השוטר\איש הביטחון.

 מי אנחנו?

סטיצ'ס, ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה בביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אצלנו תוכלו למצוא תגי שם משטרה, באיכות גבוהה, ייצור מאה אחוז כחול לבן, עם אפשרות להזמין בכמויות קטנות וגדולות עם שירות מהיר וזמין. בין אם אתם מחפשים להזמין תג שם לשוטר יחיד ואו תגי שם לשוטרים ולאנשי ביטחון רבים (מחלקה שלמה) הגעתם למקום הנכון.   

מדוע לבחור דווקא בנו בהזמנת תגי שם משטרה?

אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי גלם האיכותיים ביותר ויחד עם זאת בהכנת כל המוצרים, אנו שמים דגש רב על תפירה חזקה בחוט ניילון וגימור ברמה גבוהה, אנו מתחייבים לאיכות. הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה. יש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות. 

אם את\ה…

מחפש\ת להזמין תגי שם משטרה\תג סמל משטרה למחלקה שלמה ואפילו לשוטר בודד, באיכות לא מתפשרת, בייצור שתומך ומקדם את הכלכלה בארץ, שיחזיק לאורך זמן וגם אם ההזמנה דחופה מאוד, את\ה נמצא\ת בידיים טובות. השירות אצלנו הוא במקום הראשון, נשמח שתשתפו אותנו אם יש לכם בקשות מיוחדות להזמנות. 

עדיין לא בטוח\ה שהשירות שאת\ה מחפש\ת נמצא אצלנו?

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן פרטני, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם ואו כל רעיון אחר שתרצו בו עזרה. נדאג לתת לכם את המענה הטוב ביותר ובזמינות גבוהה. 

טלפון: 053-8247239, דוא"ל: Sales@stitches.co.il. סטיצ'ס ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל.