במדינת ישראל, קיים חוק גיוס חובה מראשית ימיה. רובנו מתגייסים לצבא, משרתים במשך שנתיים, שלוש ואפילו יותר. בזמן הזה שבו אנו נמצאים בצבא, אנו לובשים את הצבע ששייך לחיל שבו אנו משרתים, עם אותן נעליים פחות או יותר, אותה החגורה, מגולחים (אלה שלא התקמבנו עדיין) ובעצם הייחוד שלנו כפרט, כבני אדם יחידים, עלול מעט להאבד. ולכן חשוב שאנו נשמור על היחודיות שלנו, במסגרת שמתאפשרת לנו. 

אז איך אני יכול להכניס את הטאץ' האישי שלי לחוויה הצבאית?

פאצ'ים רקומים בזמנה אישית למשל! דרך נהדרת להעניק לעצמך, או למישהו אחר, נגיעה של "עצמי" במראה החיצוני בזמן שאתם בבסיס. אילו פאצ'ים רקומים בהזמנה אישית אפשר לעצב ולהזמין? פאץ' דגל ישראל בשלל צבעים, פאץ' שמי, דרגה באיזה צבע שתרצו ובעצם כל עיצוב שלא יכעיס את הרס"ר. הזמנה אישית של פאצ'ים לחיילים, תפורים בסקוץ' במגוון דגמים יחודיים בייצור ועיצוב שלנו. מתאים לתוספת על רצועת נשק, לתיק, לווסט ועוד ועוד…

אז מי אנחנו בעצם?

נעים מאוד, אנחנו סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה לביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ויחד עם זאת, בעת הכנת כל המוצרים שלנו, אנו שמים דגש רב על תפירה חזקה בחוט ניילון וגימור ברמה גבוהה, אנו מתחייבים לאיכות. הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה ויש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות. והכי חשוב, אצלנו השירות הוא במקום הראשון!

מחפש\ת הזמנת פאצ'ים רקומים, הצצת באתר שלנו ולא מצא\ת בדיוק את מה שיש לך בראש?

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן פרטני, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם ואו כל רעיון אחר שתרצו בו עזרה. נדאג לתת לכם את המענה הטוב ביותר ובזמינות גבוהה. 

טלפון: 053-8247239, דוא"ל: Sales@stitches.co.il. סטיצ'ס ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל.