בישראל מתקיים חוק גיוס חובה, מראשית ימיה. המשמעות של זה היא שרובנו מתגייסים, חלק חותמים, חלק נשארים, חלק עושים קריירה ולבסוף כולם משתחררים. זה אומר שמרבית האנשים בחיינו: אחים\אחיות, חברים, שכנים, בני\בנות דודים\דודות, ילדינו ועוד.. כולם בשלב מסויים יתגייסו לצהל וגם מתישהו ישתחררו. אותו אדם יקר שירת במשך שנתיים וחצי, שלוש ומי יודע אפילו אולי הרבה יותר בצבא, זה לא צחוק, מה לא תקנה לו מתנה…?

תגיד לי עד מתי.. שלוש שנים ודי. (לא כולם, אבל לרוב).

מתנה לחייל שמשתחרר, כי הנה הגיע הרגע ומגיע לו פינוק! מתנת שחרור יכולה להיות: קייס לטבק בעיצוב אישי (אפשרות להקדשה), כרית טיסה\נסיעה שתשמש לכל הטיולים של המשתחרר, מגבות בעיצוב אישי, אוזניות בלוטות' איכותיות, נרתיק לטלפון ועוד מלא אפשרויות שוות! מתנה לחייל שמשתחרר היא הדרך האולטימטיבית להרים את חווית השחרור ובעצם להגיד לו, וואלה כל הכבוד, עשית את זה! 

אז מי אנחנו בעצם ומה אנו מציעים?

סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה לביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ויחד עם זאת, בעת הכנת כל המוצרים שלנו, אנו שמים דגש רב על תפירה חזקה בחוט ניילון וגימור ברמה גבוהה, אנו מתחייבים לאיכות. הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה ויש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות. והכי חשוב – השירות אצלנו הוא במקום הראשון! ביחד נוכל ליצור את המתנה המושלמת למשתחרר.

הצצתם במוצרים שלנו באתר ולא מצאתם בדיוק את מה שחיפשתם?

טלפון: 053-8247239, דוא"ל: Sales@stitches.co.il. סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. 

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן פרטני, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם ואו כל רעיון אחר שתרצו בו עזרה. נדאג לתת לכם את המענה הטוב ביותר ובזמינות גבוהה.