חייל? חיילת? שוטר? שוטרת? אמא של קצין? בן זוג של אשת קבע? אבא של שוטרת? בא לכם להעניק לעצמכם\להם מתנה שווה בהתאמה אישית? כזו שגם תתאים לבסיס או לשטח? הגעתם למקום הנכון! אין מתנה יותר אישית, מתפירה בהתאמה אישית, היישר מהלב שלנו. אחת כזו שתזכיר להם, בזמן שהם בתפקיד, שאנחנו אוהבים אותם, חושבים עליהם ומתגעגעים. 

ייצור נרתיקים בהתאמה אישית, מי צריך את זה?  

נושאי נשק להתפקד! נשק הוא עסק כבד ולא נוח, נרתיק הוא הפתרון המושלם. בנוסף, המציאות היא שחיילים\שוטרים\אנשי ביטחון רוב היום לובשים מדים, כשהם בתפקיד הייחוד שלהם עלול מעט להאבד. לכן ייצור נרתיקים בהתאמה אישית הוא פתרון נהדר לטאץ' אישי! נרתיק ירך למפקד, נרתיק ירך לאקדח ואפילו נרתיק לפלאפון שלנו (שגם אותו צריך לסחוב) בתפירה בהתאמה אישית. פתרונות נהדרים למתנה שמשלבת בתוכה נוחות וייחוד. אפשר להוסיף לנרתיקים רקמה בעיצוב אישי שלכם, לבחור את הצבע, סמל\צורה ואו ללכת על המראה הקלאסי.

מי אנחנו?

סטיצ'ס – ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל. הוקמה מתוך ההכרה לביקוש ההולך והגדל למוצרי אמל"חייה לקהל החיילים ולכוחות הביטחון. אנו מאמינים בייצור מקומי ולכן כל המוצרים שלנו מפותחים בארץ בלבד, כך שכל רכישה שלכם מקדמת ועוזרת לצמיחה ופיתוח הכלכלה הישראלית. אנו עושים את המירב כדי לספק לכם מוצרים איכותיים וטובים שתהנו מהם לאורך זמן, לכן אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ויחד עם זאת, בעת הכנת כל המוצרים שלנו, אנו שמים דגש רב על תפירה חזקה בחוט ניילון וגימור ברמה גבוהה, אנו מתחייבים לאיכות. הזמנות מהירות – לכל מי שזקוק להזמנה דחופה ויש לנו מחירים משתלמים למזמינים בקבוצות. אצלנו שירות טוב, הוא במקום הראשון! אנו נשמח לעזור לכם לעצב ולייצר את המתנה המושלמת ליקרים ביותר, או לעצמכם כמובן! לתת תחושת בית גם בשטח. 

הצצתם במוצרים שלנו באתר ועדיין לא מצאתם בדיוק אז מה שיש לכם בראש?

טלפון: 053-8247239, דוא"ל: Sales@stitches.co.il. סטיצ'ס ייצור מוצרי תפירה ופתרונות טקסטיל.  

דברו איתנו! נשמח לענות לכם על כל שאלה באופן פרטני, אם יש בקשות מיוחדות ואפילו אם מדובר במוצר שלא קיים באתר שתשמחו שיהיה לכם ואו כל רעיון אחר שתרצו בו עזרה. נדאג לתת לכם את המענה הטוב ביותר ובזמינות גבוהה.